ଅଷ୍ଟ୍ରେଲୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ଓପନିଂ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଡେଭିଡ ୱାର୍ଣ୍ଣର Tik Tok କରୁଥିବା ବେଳେ ଘଟିଲା ଏଭଳି ମଜାଳିଆ ଅଘଟଣ

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ଓପନିଂ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଡେଭିଡ ୱାର୍ଣ୍ଣର କରୋନା ଭୁତାଣୁ କାରଣରୁ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ବିତାଉ ଛନ୍ତି । ବିଶେଷକରି ସେମାନେ ଚାଇନାର ଭିଡିଓ ଆପ୍ ଟିକେଟ୍ ର ସୁପରଷ୍ଟାର ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରୁଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ୱାର୍ଣ୍ଣର ତାଙ୍କର ଅନ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରନ୍ତି । ୱାର୍ଣ୍ଣରଙ୍କ ପତ୍ନୀ କ୍ୟାଣ୍ଡି ୱାର୍ଣ୍ଣର ମଧ୍ୟ ଟିକଟକ୍ ଏବଂ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁହେଁ ଏକ ଭିଡିଓ ଅପଲୋଡ୍ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ କ୍ୟାଣ୍ଡି ୱାର୍ଣ୍ଣରଙ୍କ ଏକ ଭୁଲ କାର୍ଯ୍ୟ ଏତେ ଭାରୀ ପଡିଲା ଯେ ଦେଖି ଆପଣ ହସିବାକୁ ଲାଗିବେ ।

ବାସ୍ତବରେ, ଭିଡିଓରେ, କ୍ୟାଣ୍ଡି ଏକ ମାପ ଟେପ୍ ନେଇ ଡେଭିଡଙ୍କ ଉଚତା ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ରିବନର ପଛ ଭାଗ କ୍ୟାଣ୍ଡିଙ୍କ ହାତରୁ ଖସି ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଡେଭିଡଙ୍କ ପ୍ରାଇଭେଟ ଅଂଶ ଉପରେ ସିଧାସଳଖ ଆଘାତ ପହଞ୍ଚାଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଛଟପଟ ହୋଇ ପଛରେ ପଡ଼ିଗଲା। ଡେଭିଡ ୱାର୍ନର ଏହି ଭିଡିଓରେ କ୍ରୋଧିତ ଇମୋଜି ସହ ସେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ କ୍ୟାପସନରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି,

ଏହାର ଉତ୍ତରରେ କ୍ୟାଣ୍ଡି ଏହି ଭିଡିଓକୁ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଲେଖି ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘Sorry , sorry ।’ sorry କିନ୍ତୁ ମୁଁ କ୍ଷମା ମାଗିବି ନାହିଁ। ତେବେ ଡେଭିଡ ତୁରନ୍ତ ଏହାକୁ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଲିଖିତ ପୋଷ୍ଟକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ କହିଥିଲେ, ‘ମୁଁ ମୋ ହାତକୁ ମଇଳା କରି ଏହାର ପ୍ରତିଶୋଧ ନେଇଛି।’ ଏକତ୍ର ସେମାନେ ଏକ ହସୁଥିବା ଇମୋଜି ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ୱାର୍ଣ୍ଣରଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓକୁ 11 ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି।

Reply