ସୀମା ବିବାଦକୁ ନେଇ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କୁ ଏହିଁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିବାରୁ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲ ହେଲେ ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ସିହ୍ନା..

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ତଥା କଂଗ୍ରେସ ଦଳର ନେତା ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ସିହ୍ନା ଭାରତ-ଚୀନ୍ ସୀମା ବିବାଦକୁ ନେଇ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ତୀବ୍ର ଟ୍ରୋଲ କରି ତାନ୍କର ମାଜ଼ାକ ଉଡାଇଛନ୍ତି ।

ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ସିହ୍ନା ଏକ ଟୁଇଟ୍‌ରେ ଲେଖିଛନ୍ତି – ‘ମାନ୍ୟବର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ସାର୍ ଭାରତ-ଚୀନ୍‌ର ସ୍ଥିତିକୁ ନେଇ ଆମ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏତେ ପ୍ରତିବାଦ କାହିଁକି ରହିଛି? ଏଥିରୁ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ ଦେଶ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡିଛି ଏବଂ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ କାହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଜାଣି ହେଉ ନାହିଁ। ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ତଥା ରାଜନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା କମଲ ହାସନ ଏହାକୁ ଠିକ୍ କହିଛନ୍ତି।

ସମସ୍ତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ସିହ୍ନାଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି । ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି – ବିରକ୍ତ ହୁଅ ନାହିଁ, ପାଟଣାର ଲୋକମାନେ ତୁମକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଛନ୍ତି, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଶ୍ୱାସ ଅଛି । ଟ୍ୱିଟରରେ ଏଭଳି ଲେଖି ଲୋକଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରନ୍ତୁ ।

ସେହି ସମୟରେ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଥିଲେ – ଅପେକ୍ଷା କର, ଆମ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ପ୍ରତିବାଦ ନାହିଁ । ଆମେ ମୋଦୀ ସରକାର ଏବଂ ଭାରତୀୟ ସେନା ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ। ଜଣେ ଟ୍ୱିଟର ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଲେଖିଛନ୍ତି – ବିଜେପି ଛାଡିବାବେଳେ ଆପଣ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଥିଲେ କି କଂଗେସ କିମ୍ବା ଆରଜେଡି କିମ୍ବା ଜେଡିୟୁ ଯୋଗ ଦେବା ପାଇଁ ସେଠି ପାଇଁ ବୋଧେ ଆପଣ ସାଂସଦ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରିଲେ ନାହିଁ, ଏଭଳି ଟ୍ରୋଲ କରିଛନ୍ତି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ୟୁଜର୍ସ ମାନେ ।

Reply